Reklama

czwartek, 06 kwiecień 2023 20:12

WOLBROM. Ostatnie mieszkania w nowoczesnym budynku Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
||| |||

 

Zarząd Spółki NOWUM podkreśla, że zaawansowanie prac jest zgodne z harmonogramem, a pierwsze klucze będzie można przekazać nabywcom w czerwcu br. Mieszkania posiadają wysoki standard, w budynku działają już windy, a obecnie trwają ostatnie prace przy budowie parkingów i zagospodarowaniu terenu. Budynek posiada własną, ekologiczną, pierwszą w Wolbromiu kotłownię gazową, wyposażony będzie także w stacje do ładowania samochodów elektrycznych.

 

Spółka informuje, że w związku z sytuacją rynkową, w najbliższym czasie nie planuje budowy kolejnego budynku wielomieszkaniowego. Kto jeszcze nie zdecydował się na nabycie bezczynszowego mieszkania – powinien jak najszybciej to zrobić, bowiem wolnych lokali zostało już niewiele, a sprzedaż prowadzona będzie tylko do czerwca br.

 

Wszelkie informacje o dostępnych lokalach znaleźć można na stronie internetowej: www.nowum.com.pl

 

Nowoczesny budynek na obrzeżach osiedla Władysława Łokietka ma 5 pięter i 63 mieszkania: jedno-, dwu- i trzypokojowe, a na najwyższej kondygnacji – osiem apartamentów z tarasami. Wyposażony jest w windę osobową oraz 13 garaży podziemnych i 63 miejsca parkingowe na zewnątrz, posiadał będzie także dwie stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Budynek jest energooszczędny, ogrzewany własną kotłownią gazową, z umieszczonymi na dachu panelami fotowoltaicznymi, dostarczającymi energię elektryczną do części wspólnych (klatki i korytarze). Całość otaczać będzie estetycznie urządzona zieleń, tworząc zamknięty i funkcjonalny układ architektoniczny, wygodny i przyjazny do życia zarówno dla młodych, jak i seniorów.

Czytany 889 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 06 kwiecień 2023 20:15