Reklama

REGULAMIN PORTALU WIESCI.INFO.PL

 

 1. Regulamin określa zasady korzystania z portalu wiesci.info.pl funkcjonującego pod adresem: www.wiesci.info.pl
 2. Właścicielem portalu wiesci.info.pl jest Biuro Promocji i Reklamy FAMA – Wojciech Szota zwane dalej Wydawcą z siedzibą – os. Wł. Łokietka 3/3, 32-340 Wolbrom, tel. 604 336 826, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., NIP 637-106-36-82.
 3. Dostęp do portalu wiesci.info.pl posiadają wszyscy użytkownicy publicznej sieci internet. Ci z użytkowników, którzy założyli uprzednio konto na portalu wiesci.info.pl mogą używać na stronach portalu zarezerwowanych dla nich loginów. Komentarze pod artykułami zamieszczonymi w portalu wiesci.info.pl można dodawać wyłącznie jako użytkownik zarejestrowany.
  Dodanie komentarza przez użytkownika jest równoznaczne z zapoznaniem się z postanowieniami regulaminu i akceptacją tego regulaminu.
 4. Uczestnik portalu wiesci.info.pl publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wydawca nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach portalu wiesci.info.pl.
  Wydawca zastrzega sobie prawo do moderowania i usuwania wpisów.
 5. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach portalu wiesci.info.pl treści:
  • zawierających wulgaryzmy,
  • obscenicznych i obraźliwych,
  • propagujących używanie alkoholu, środków odurzających, narkotyków,
  • propagujących przemoc,
  • obraźliwych lub wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej,
  • obrażających inne osoby i dotyczących ich życia prywatnego,
  • zawierających dane osobowe i teleadresowe,
  • zawierających treści lub obrazy pornograficzne,
  • łamiących prawa autorskie,
  • spamowych - niedotyczących treści publikowanego artykułu,
  • zawierających reklamy, ogłoszenia
  • pisanych przez jednego użytkownika pod różnymi nickami,
  • stanowiących agitację polityczną w jakiejkolwiek formie,
  • odnoszących się do nieaktualnych treści,
  • zawierających uwagi dotyczące moderatorów,
  • nieodnoszące się do tematu publikowanego materiału,
  • naruszających dobra osobiste i prawa osób trzecich.
 6. Wydawca zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 5. niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w portalu wiesci.info.pl w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia niniejszego regulaminu. Użytkownik zamieszczając wpis na portalu wiesci.info.pl przyjmuje do wiadomości, że ewentualne usunięcie przez Wydawcę zamieszczonego przez niego wpisu jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze usunięcia wpisu ze względu na naruszenie postanowień pkt. 5. regulaminu lub ze względu na wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratora wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze zamieszczonego wpisu.
 7. Komentarze, które łamią regulamin, można zgłaszać administratorowi za pomocą przycisku: „Zgłoś nadużycie”.
 8. Wydawca zastrzega sobie prawo do ograniczenia możliwości umieszczania komentarzy na portalu wiesci.info.pl bez podawania przyczyn takiego działania.
 9. W przypadku zwrócenia się organów ścigania drogą pisemną do Wydawcy o wydanie numeru IP komputera, z którego został zamieszczony komentarz, Wydawca może im numer IP komputera wydać.
 10. Wydawca nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych Użytkowników portalu wiesci.info.pl innym osobom lub instytucjom, chyba że dzieje się to za wyraźną zgodą lub na życzenie Użytkownika, którego dane dotyczą lub też na żądanie uprawnionych organów państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań.
 11. Wydawca dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania portalu wiesci.info.pl oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.
 12. Użytkownicy wiesci.info.pl, poprzez umieszczenie swoich komentarzy, wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w gazetach lokalnych Wieści Wolbromskie i Wieści Miechowskie oraz innych mediach wydawanych przez Wydawcę.
 13. Wydawca zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie.
 14. Kontakt z administratorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem „Regulamin”.