Wydrukuj tę stronę
sobota, 04 czerwiec 2022 22:03

Wolbromski Turniej Dzieci - 29.05.2022 Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
|||||| ||||||

W tegorocznej edycji turnieju UKS Judo Wolbrom zajął drużynowo drugie miejsce, zdobywając 10 złotych i 5 srebrnych oraz tyleż samo brązowych medali w poszczególnych kategoriach. W klasyfikacji punktowej uległ tylko zawodnikom MOSiR Bochnia, a wyprzedził Wisłę Kraków, która zajęła miejsce trzecie.

Złote medale dla naszego zespołu zdobyli: Franciszek Nabagło, Oliwier Maciąg, Mia Costello, Krzysztof Sałek, Andrzej Sierpiński, Dawid Nowak, Alicja Biedroń, Sara Sierpińska, Jakub Banyś i Borys Musikowski. Srebrne medale przypadły: Wojciechowi Dudkowi, Mariannie Paulewicz, Jakubowi Biedroniowi, Milenie Knap, Antoninie Szumny, a brązowe - Aleksandrze Rdest, Nikoli Sojce, Szymonowi Szumnemu, Aleksandrze Misiek i Karolowi Strzałce.

W zawodach uczestniczyli młodzi sportowcy z 16 klubów, a medale wręczał burmistrz Wolbromia Adam Zielnik. Uczestnicy mieli okazję podziwiać występ Julii Balik i Agaty Domagały - gimnastyczek z Acro Studia Wolbrom.

Zdjęcia z zawodów oraz pokazu akrobatyki - w naszej GALERII.

WYNIKI wg kategorii:

U10-22

1. Kaja GUJA, GujaKan Jaworzno

2. Bartosz CIUPCZYK, UKS MAXIMUS

3. Wojciech STACHANCZYK, GujaKan Jaworzno

 

U10-23

1. Zuzanna WIŚNIOWSKA, TS Wisła Kraków

2. Adrian STĘPSKI, CM MKSJ Kraków

3. Kinga ŁUKASZCZYK, Aneta Judo Team

 

U10-24

1. Leon STRUZIK, MOSIR Bochnia

2. Oliwia STEC, UKS MAXIMUS

3. Aleksandra RDEST, UKS Judo Wolbrom

 

U10-25

1. Karol WIECHA, Aneta Judo Team

2. Krzysztof DZIEDZIC, UKJ CENTRUM K-L

3. Julia DOJKA, UKS MAXIMUS

 

U10-26A

1. Antoni STRUZIK, MOSIR Bochnia

2. Wojciech DUDEK, UKS Judo Wolbrom

3. Jagoda KUNA, UKS KING WI

 

U10-26B

1. Nina STACHAŃCZYK, GujaKan Jaworzno

2. Leon WÓJCIK, Aneta Judo Team

3. Konrad JURKOWSKI, KS Budowlani Sos.

 

U10-27

1. Franciszek NABAGŁO, UKS Judo Wolbrom

2. Filip MLECZKO, KS Budowlani Sos.

3. Wojciech MARCINEK, MOSIR Bochnia

 

U10-28A

1. Oliwier MACIĄG, UKS Judo Wolbrom

2. Wojciech WÓJCIK, MOSIR Bochnia

3. Antoni CHECHELSKI, GujaKan Jaworzno

 

U10-28B

1. Tymoteusz CZERWONKA, GujaKan Jaworzno

2. Iwo ROGULA, UKS KING WI

3. Bartosz MRÓZ, MDK Kraków

 

U10-29

1. Zuzanna WILCZYŃSKA, MOSIR Bochnia

2. Roman YANCHENKO, TS Wisła Kraków

3. Filip BALACHOWSKI, CM MKSJ Kraków

 

U10-30

1. Jan GENIBOR, MOSIR Bochnia

2. Filip GRABIEC, UKS MAXIMUS

3. Zofia KOSTRZ, CM MKSJ Kraków

 

U10-33

1. Emilia KONIECZNY, KS Budowlani Sos.

2. Igor SENDLER, UKS Grot Kraków

3. Dawid SUŚLIK, UKS KING WI

 

U10-35

1. Krzysztof KRÓL, UKS KING WI

2. Kamil PAWLIK, GujaKan Jaworzno

3. Kacper CHRUSTEK, UKJ CENTRUM K-L

 

U10-36

1. Filip ŚLUSARCZYK, GujaKan Jaworzno

2. Anastasia OHRYMENKO, KS Budowlani Sos.

3. Jakub HOJNACKI, MDK Kraków

 

U10-38

1. Joanna WICZYŃSKA, UKS KING WI

2. Bartłomiej WOJCIESZEK, MOSIR Bochnia

 

U10-44

1. Fabian WĄSOWICZ, KS Budowlani Sos.

2. Lena SERAFIN, MOSIR Bochnia

 

U10-54

1. Jan PIECH, MOSIR Bochnia

2. Maksymilian STAWARZ, MDK Kraków

 

FU12-30

1. Mia COSTELLO, UKS Judo Wolbrom

2. Aleksandra KASZA, CM MKSJ Kraków

 

FU12-33

1. Paulina KICKA, MOSIR Bochnia

2. Marianna PAULEWICZ, UKS Judo Wolbrom

 

FU12-40

1. Katarzyna ALFAWICKA, MOSIR Bochnia

2. Nadia MAZUR, UKS MAXIMUS

3. Kinga JACH, KS Budowlani Sos.

3. Nikola SOJKA, UKS Judo Wolbrom

 

FU12-44

1. Kaja KORDULA, UKS KING WI

2. Julia PIECH, MOSIR Bochnia

 

FU12-48

1. Maria MUGUERCIA MESA, TS Wisła Kraków

2. Matylda FLOREK, TS Wisła Kraków

 

FU12-57

1. Jagoda ULAS, MOSIR Bochnia

 

MU12-25

1. Krzysztof SAŁEK, UKS Judo Wolbrom

2. Filip WIŚNIOWSKI, TS Wisła Kraków

3. Szymon SZUMNY, UKS Judo Wolbrom

 

MU12-28

1. Jakub CHYTRY, Aneta Judo Team

 

MU12-30

1. Stanisław PELCZAR, UKS MAXIMUS

2. Jakub BIEDROŃ, UKS Judo Wolbrom

3. Grzegorz WÓJCIK, MOSIR Bochnia

3. Bartosz BRUDNICKI, KS Budowlani Sos.

 

MU12-33

1. Andrzej SIERPIŃSKI, UKS Judo Wolbrom

2. Dominik GRADOŚ, MOSIR Bochnia

3. Bartosz MELLEN, MOSIR Bochnia

3. Tymur YANCHENKO, TS Wisła Kraków

 

MU12-36

1. Igor NIEDZIELSKI, TS Wisła Kraków

2. Sebastián KOUŘIL, 1. JC OSTRAVA

3. FILIP WAGNER, KS Budowlani Sos.

4. Adam DURŁAK, UKS Judo Wolbrom

 

MU12-40

1. Yevhienii PTACHNICHENKO, UKS G

2. Maksymilian LUDZIA, TS Wisła Kraków

3. Antoni CZAJKA, UKJ CENTRUM K-L

3. Karol KMIECIK, MOSIR BOCHNIA

5. Dawid GŁOWACKI, KS Budowlani Sos.

5. Viktor BAUKO, 1. JC OSTRAVA

7. Cyprian KOWALCZYK, UKS KING W

7. Wojciech JAROS, UKS KING WI

 

MU12-45

1. Tobiáš LECHOVIČ, 1. JC OSTRAVA

2. Wojciech KLUZ, MOSIR Bochnia

3. Adam KWIECIEŃ, Krokodyl Judo Kielce

3. Filip WÓJCIK, Krokodyl Judo Kielce

 

MU12-50

1. Dawid NOWAK, UKS Judo Wolbrom

2. Szymon MICHALIK, TS Wisła Kraków

3. Karol KURTYKA, MOSIR Bochnia

4. Ksawery GAWLAK-SOCKA, Aneta Judo Team

5. Szymon WĄSOWICZ, KS Budowlani Sos.

 

MU12-55

1. Mariusz MAJ, MOSIR Bochnia

2. Konstantin BOKIY, 1. JC OSTRAVA

3. Jakub KUBIAK, MOSIR Bochnia

4. Damian WILCZYŃSKI, MOSIR Bochnia

 

MU12+60

1. Konrad KRZYWDA, MOSIR Bochnia

2. Kacper SROGA, KS Budowlani Sos.

3. Antoni JESIONKA, MOSIR Bochnia

 

FU14-30

1. Zofia MOSKAL, UKS KING WI

 

FU14-33

1. Karolína ZOULOVÁ, 1. JC OSTRAVA

2. Weronika STACHERA, MOSIR Bochnia

 

FU14-36

1. Tereza ZOULOVÁ, 1. JC OSTRAVA

2. Milena KNAP, UKS Judo Wolbrom

3. Klaudia STROJNY, UKS KING WI

 

FU14-40

1. Emilia KASZA, CM MKSJ Kraków

 

FU14-44

1. Alicja BIEDROŃ, UKS Judo Wolbrom

2. Antonina SZUMNY, UKS Judo Wolbrom

3. Hanna KOSTUR, KS Budowlani Sos.

4. Maria ŁUKASZCZYK, Aneta Judo Team

 

FU14-52

1. Ksenia ZAZULAK, ZKJ Yamabushi

2. Lena SKAŁUBA, MOSIR BOCHNIA

3. Weronika DZIOBA, UKJ CENTRUM K-L

4. Aleksandra KUKUC, Aneta Judo Team

 

FU14-57

1. Sara SIERPIŃSKA, UKS Judo Wolbrom

2. Oliwia ULAS, MOSIR Bochnia

3. Aleksandra MISIEK, UKS Judo Wolbrom

4. Zuzanna KWINTA, UKS Judo Wolbrom

5. Natalia MISIEK, UKS Judo Wolbrom

 

FU14-63

1. Eva KURICOVÁ, Judo Český Tešín

2. Emila MUCHA, MOSIR Bochnia

 

MU14-36

1. Bartosz BERNATEK, Krokodyl Judo Kielce

2. Michał DĘBOSZ, UKS KING WI

 

MU14-40

1. Martin VLČEK, 1. JC OSTRAVA

2. Wojtek SOBCZAK, KS Budowlani Sos.

3. Bruno BIELIK, MDK Kraków

3. Błażej ZYCH, MOSIR Bochnia

 

MU14-45

1. Mateusz KOWENICKI, TS Wisła Kraków

2. Mateusz MUSIAŁ, KS Budowlani Sos.

3. Tymon SZCZEPANIEC, TS Wisła Kraków

4. Wiktor WOJCIESZEK, MOSIR Bochnia

 

MU14-50

1. Szymon WILKOSZ, TS Wisła Kraków

2. Norbert ALFAWICKI, MOSIR Bochnia

3. Karol STRZAŁKA, UKS Judo Wolbrom

3. Franciszek NATKANIEC, CM MKSJ K

5. Wojtek CZAJKOWSKI, UKS KING WI

5. Marek BRAVANSKÝ, 1. JC OSTRAVA

7. Sebastián HON, 1. JC OSTRAVA

7. Marek RĘBLIAS, MOSIR Bochnia

 

MU14-55

1. Brunon DOLATA, TS Wisła Kraków

2. Konrad MICHALIK, TS Wisła Kraków

3. Jan MAZELA, TS Wisła Kraków (skreślony)

4. Jakub Gasienica, ZKJ Yamabushi

 

MU14-60

1. Jakub BANYŚ, UKS Judo Wolbrom

2. Pavlo VASYLENKO, TS Wisła Kraków

3. Kacper ŚLUSARCZYK, UKS Grot Kraków

3. Antoni KORTA, UKS KING WI

 

MU14-66

1. Borys MUSIKOWSKI, UKS Judo Wolbrom

2. Karol JAGODZIŃSKI, UKS KING WI

 

MU14-73

1. Marcel KOCHAN, KS Budowlani Sos.

2. Wojciech COFAŁA, KS Budowlani Sos.

 

MU14+73

1. Dawid DUCHOWICZ, KS Budowlani Sos.

 

 

 

Czytany 338 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 05 czerwiec 2022 20:13

Artykuły powiązane