WYNIKI
Konkurencja: KATA Białe pasy: dzieci młodsze, chłopcy
1. Dominik Sikora, Katowice
2. Tomasz Pilszak, Wolbrom
3. Piotr Pastuszak, Olkusz
Dziecko, OPEN
1. Michalina Banasik, Wolbrom
2. Maja Cienciała, Tychy
3. Nikodem Kania, Olkusz
Dziecko starsze, dziewczęta
1. Karolina Strzempa, Tychy
2. Natalia Radoń, Kalwaria Zebrzydowska
3. Aleksandra Michoń, Tarnów
Młodzik, OPEN
1. Julia Pietrucha, Katowice
2. Filip Buba, Katowice
3. Mateusz Drumlak, Katowice
Kadet, OOPEN
1. Sandra Tissler, Tychy
2. Jakub Szykowny, Lubliniec
3. Lena Łatoń, Kalwaria Zebrzydowska
Juniorki młodsze
1. Hanna Gudowska, Proszowice
2. Olga Taratuta, Brzeszcze
3. Natalia Nowakowska, Olkusz
Juniorki i Juniorzy
1. Kinga Świsz, Milówka
2. Zuzanna Duda, Olkusz
3. Alan Fiuk, Olkusz
Makiwara – praca na tarczy dzieci, OPEN
1. Nikola Palusińska, Wolbrom
2. Maksymilian Palusiński, Wolbrom
3. Antoni Piątek, Olkusz
Konkurencja KATA Kolorowe pasy: dziecko, dziewczęta
1. Anna Granek, Tychy
2. Natalia Ścibisz, Wieliczka
3. Daria Piętoń, Brzeszcze
Dziecko starsze, OPEN
1. Aleksandra Rokita, Wieliczka
2. Maja Dziedzić, Wieliczka
3. Hanna Wojtaszewska, Olkusz
Dziecko starsze, chłopcy
1. Karol Domagała, Wieliczka
2. Oliwier Panek, Tychy
3. Maciej Lubos, Lubliniec
Młodzik, dziewczęta
1. Adrianna Rajpold, Kraków KAS
2. Marcelina Sowa, Sosnowiec
3. Nikola Stagraczyńska, MKSK Kraków
Młodzicy
1. Krystian Owsikowski, Lubliniec
2. Bartosz Pilszak, Wolbrom
3. Bartosz Palusiński, Wolbrom
Młodziczki
1. Martyna Gertner, Wieliczka
2. Lena Rumpel, Katowice
3. Anna Hyzopska, Tychy
Kadetki
1. Aleksandra Zięcina, Wolbrom
2. Maja Fliśnik, Wieliczka
3. Magda Świtała, Sosnowiec
Kadeci, grupa 1
1. Jakub Pulsakowski, Wieliczka
2. Kacper Warzecha, Kraków KAS
3. Maxymilian Jachna, Kraków KAS
Kadeci, grupa 1
1. Wiktoria Wawrzko, Tychy
2. Dominika Kapała, Tychy
3. Alicja Świerkot, Tychy
Juniorki młodsze, grupa 1
1. Michalina Domider, Tychy
2. Aleksandra Opach, MKSK Kraków
3. Beata Bentlejewska, Tychy
Juniorki młodsze, grupa 2
1. Marta Kurzak, Tychy
2. Kalina Tomczyk, Sosnowiec
3. Marta Mazur, MKSK Kraków
Juniorzy młodsi
1. Krzysztof Taratuta, Brzeszcze
2. Antoni Siwiecki, Wolbrom
3. Sebastian Tadrała, Brzeszcze
Juniorki
1. Marika Sasnal, Wieliczka
2. Paula Kozak, Tychy
3. Julita Stachoń, Kalwaria Zebrzydowska
Juniorzy – gala
1. Gabriel Biernacki, Tychy
2. Jakub Lubos, Lubliniec
Juniorki starsze i Juniorzy starsi
1. Natalia Duda, Tychy
2. Julia Piętoń, Brzeszcze
3. Szymon Liszka, Tarnów
Seniorki – gala
1. Karolina Białoń, Milówka
2. Agata Makowska, Wolbrom
KOBUDO: Juniorki, grupa 1
1. Michalina Domider, Tychy
2. Marta Kurzak, Tychy
3. Beata Bentlejewska, Tychy
Juniorki, grupa 2
1. Aleksandra Miska, Olkusz
2. Alicja Pastusiak, Katowice
3. Aleksandra Opach, MKSK Kraków
Juniorzy – gala
1. Paweł Herzog, Katowice
2. Jan Tracz, Wolbrom
Juniorki starsze i Juniorzy starsi
1. Natalia Duda, Tychy
2. Gabriel Biernacki, Tychy
3. Szymon Liszka, Tarnów
Seniorki – gala
1. Karolina Białoń, Milówka
2. Agata Makowska, Wolbrom
Konkurencja: LEKKI KONTAKT, dzieci, chłopcy do 25 kg – gala
1. Piotr Gudowski, Proszowice
2. Jeremi Galus, Proszowice
Dzieci, chłopcy do 30 kg
1. Karol Domagała, Wieliczka
2. Jakub Bochenek, Wieliczka
3. Jakub Krawczyk, Katowice
Dzieci, chłopcy do 35 kg
1. Oliwier Panek, Tychy
2. Karol Zdeb, Tarnów
3. Maciej Kostrzewa, Tarnów
Dzieci, chłopcy do 40 kg
1. Maciej Bochenek, Wieliczka
2. Piotr Chwała, Herby
3. Oskar Płatek, Wieliczka
Dzieci, chłopcy powyżej 40 kg – gala
1. Kajetan Stefański, Kraków KAS
2. Kornel Stefański, Kraków KAS
Młodzicy, do 30 kg
1. Maxymilian Jachna, Kraków KAS
2. Adam Zapior, Wieliczka
3. Eryk Skowron, Wieliczka
Młodzicy, do 35 kg
1. Maksymilian Tomasiak, Wieliczka
2. Maksymilian Hara, Wieliczka
3. Andrzej Sierpiński, Wolbrom
4. Feliks Zbroja, Kraków KAS
Młodzicy, do 40 kg
1. Olgierd Niewiara, Olkusz
2. Michał Janoszka, Wieliczka
3. Igor Kasprzak, Herby
Młodzicy, do 50 kg
1. Kacper Warzecha, Kraków KAS
2. Kamil Sularczyk, Katowice
3. Bartosz Saramak, Kraków KAS
Młodzicy, powyżej 50 kg
1. Maciej Szędzielorz, Wieliczka
2. Kacper Rosiek, Wieliczka
3. Jakub Początek, Tarnów
Młodzicy, do 40 kg
1. Michał Moskała, Wieliczka
2. Bartosz Palusiński, Wolbrom
3. Franciszek Marzec, MKSK Kraków
Młodziczki, do 35 kg
1. Wiktoria Wawrzko, Tychy
2. Martyna Gartner, Wieliczka
3. Lena Rumpel, Katowice
Młodziczki, do 40 kg
1. Maja Fliśnik, Wieliczka
2. Liliana Sasnal, Wieliczka
3. Jagoda Kostrzewa, Tarnów
Juniorzy młodsi, do 40 kg
1. Jakub Chrząścik, Sosnowiec
2. Kacper Marszałek, Olkusz
3. Kacper Zapiór, Wieliczka
Juniorzy młodsi, do 45 kg
1. Tobiarz Ryś, Katowice
2. Szczepan Stachowicz, Katowice
3. Szymon Palusiński, Wolbrom
Juniorzy młodsi, do 50 kg
1. Paweł Ksoń, Herby
2. Grzegorz Sadowski, Sosnowiec
3. Wiktor Ślepuchow
Juniorzy młodsi, do 55 kg
1. Krystian Biegański, Wieliczka
2. Maciej Krzemień, Sosnowiec
3. Radosław Kowalik, Wieliczka
Juniorzy młodsi, powyżej 55 kg
1. Igor Cierpioł, Herby
2. Ignacy Wrona, Tarnów
3. Łukasz Kociełko, Sosnowiec
Juniorki Młodsze, do 45 kg
1. Michalina Domider, Tychy
2. Aleksandra Miska, Olkusz
3. Aleksandra Opach, MKSK Kraków
Juniorki młodsze, do 50 kg
1. Karolina Kozak, Brzeszcze
2. Amelia Kobierska, Tychy
3. Zuzanna Kołodziej, Katowice
Juniorki młodsze, do 55 kg – grupa 1
1. Lena Świentek, Katowice
2. Anna Barwa, Sosnowiec
3. Agata Tomaszewska, Sosnowiec
Juniorki młodsze, do 55 kg – grupa 2
1. Maja Kadłuczka, Sosnowiec
2. Amelia Skubij, Sosnowiec
3. Aniela Franczyk, Tarnów
Juniorki młodsze, powyżej 55 kg – gala
1. Hanna Grychman, Katowice
2. Julia Olszówka, Katowice
Konkurencja: SEMI-KNOCKDOWN, Juniorzy, do 55 kg – gala
1. Michał Lorenc, Wieliczka
2. Danil Shevczenko, MKSK Kraków
Juniorzy, do 60 kg
1. Tymoteusz Stala, Tychy
2. Kacper Zapała, Kraków KAS
Juniorzy do 70 kg
1. Gabriel Biernacki, Tychy
2. Maksymilian Liana, MKSK Kraków
3. Jakub Lutyński, Sosnowiec
Juniorzy, pow. 70 kg – gala
1. Jan Czapor, Sosnowiec
2. Hubert Fira, Olkusz
Juniorki, do 55 kg
1. Marika Sasnal, Wieliczka
2. Paula Kozak, Tychy
3. Martyna Siwy, Sosnowiec
Juniorki, do 60 kg
1. Barbara Książek, Tychy
2. Anita Bałuka, Kraków KAS
3. Zofia Bąk, Sosnowiec
Juniorzy starsi, do 70 kg
1. Olaf Niewiara, Olkusz
2. Szymon Liszka, Tarnów
3. Mikołaj Stala, Tychy
Juniorzy starsi, pow. 80 kg – gala
1. Mateusz Chrobok, Tychy
2. Jan Kłosowicz, MKSK Kraków
Juniorki starsze, do 60 kg
1. Oliwia Nowakowska, Sosnowiec
2. Oliwia Doległo, Sosnowiec
3. Zofia Dec, Kraków KAS
Juniorzy do 70 kg
1.Winiarski Jan, Rzeszów
2. Omelko Kacper, Jelenia Góra
3. Lebioda Mateusz, Radom
Juniorzy starsi, do 60 kg – gala
1. Mikołaj Sieńko, Sosnowiec
2. Radosław Grabowski, Katowice
Najlepsza Zawodniczka w kata – Natalia Duda 3 kyu (Tychy). Najlepsza zawodniczka w kumite – Barbara Książek 5 kyu (Tychy).