Porażka z liderem Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
||| |||

W ósmej kolejce klasy okręgowej piłkarze Przeboju Wolbrom przegrali na własnym boisku z liderem tabeli - zespołem Spójni Osiek-Zimnodół-Zawada 0:1. Do przerwy na boisku przy ul. Skalskiej utrzymywał się wynik bezbramkowy i każda z drużyn liczyła, że uda jej się w drugiej części spotkania przeważyć szalę zwycięstwa na swoją stronę. Więcej szczęścia mieli goście, którzy strzelili jedyną w tym spotkaniu bramkę tuż po rozpoczęciu drugiej połowy (na zdjęciu).

Gospodarze, mimo wielkich chęci i kilku niezłych sytuacji podbramkowych, nie zdołali wyrównać. Pod koniec spotkania mecz zrobił się bardzo nerwowy, posypały się kartki żółte, a nawet czerwone. Przebój kończył spotkanie bez dwóch graczy na murawie...