Oceń ten artykuł
(0 głosów)
||||| |||||

Mamy Mistrza Polski!

W dniach 11-12 września na torach łuczniczych Boruty Zgierz odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w łucznictwie. Zawodnicy UKS DIANA Wolbrom uczcili obchody 50-lecia istnienia sekcji łuczniczej wspaniałymi wynikami. Podczas dwudniowych zmagań, przy pięknej pogodzie nasi łucznicy skutecznie rywalizowali z zawodnikami i zawodniczkami z całej Polski.

Największy sukces indywidualny w kategorii młodzików młodszych osiągnął zawodnik UKS Wiktor Wyrodek – zajął I miejsce i został Mistrzem Polski. Również nasi zawodnicy: Wiktor Wyrodek i Milenka Szczepara stanęli na I miejscu podium zwyciężając w mikstach. Indywidualnie Milenka zajęła 7 miejsce, a do podium zabrakło jej niewiele punktów. Dzielnie w zawodach walczył jeszcze jeden nasz zawodnik – Michał Struzik, który ostatecznie zajął VIII miejsce.

Cała wolbromska trójka na poszczególnych odległościach poprawiała znacząco swoje rekordy życiowe. Nasi zawodnicy swoimi wynikami potwierdzili, że regularny trening i praca naprawdę dają wspaniałe rezultaty.

W UKS DIANA trenują jeszcze inni zawodnicy, którzy dobrze rokują na przyszłość.

Zapraszamy dziewczynki i chłopców, którzy pragną przeżywać tak wspaniałe chwile jak ich bardziej doświadczeni koledzy, do zrobienia pierwszego kroku i zgłoszenia się do klubu. Treningi odbywają się we wtorek i czwartek w godz.16:00 - 18:00. Siedziba sekcji łuczniczej: Wolbrom, ul, Pod Lasem 1, przy Szkole Podstawowej nr 2.

Czytany 1068 razy Ostatnio zmieniany sobota, 18 wrzesień 2021 15:24