Przebój Wolbrom pokonał Niedźwiedzia Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
||||||||||| |||||||||||

W sobotę 28 sierpnia piłkarze Przeboju Wolbrom odnieśli pierwsze zwycięstwo w tej rundzie rozgrywek ligi okręgowej, pokonując na swym boisku drużynę z Niedźwiedzia 3:2. Bramki dla naszego zespołu strzelili: Carlos Eduardo Bertolani w 11 i 71 minucie oraz Jakub Grela w 83'.

Od pierwszego gwizdka sędziego mecz był szybki i chwilami dość agresywny. Zawodnicy obu drużyn walczyli ostro, starając się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Do zejścia na przerwę udało się to gospodarzom, którzy strzelili jedną bramkę, choć i goście mieli dogodne sytuacje (m.in. poprzeczka). W drugiej połowie "worek z bramkami rozwiązał się". Przybyli na stadion przy ul. Skalskiej kibice mogli zobaczyć jeszcze 4 gole.

Po trzech kolejkach Przebój Wolbrom zajmuje 10 pozycję w tabeli; na czele jest KS Olkusz z 9 punktami, mający na koncie trzy wygrane mecze.

Czytany 1067 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 sierpień 2021 19:57