Sukcesy zawodników Sekcji Pływackiej CKiS Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
|||| ||||

6 medali w Skawinie

12 grudnia Sekcja Pływacka CKiS Miechów brała udział w V Mikołajkowych Zawodach pływackich w Skawinie, podczas których rywalizowało ponad 300 młodych zawodników z 13 szkółek i klubów pływackich, m.in z Krakowa, Bochni, Jasła i Myślenic.

Do udziału w zawodach zgłosiło się 7 reprezentantów miechowskiej sekcji. Z powodu choroby, awarii samochodu i nałożonej kwarantanny ostatecznie wystartowało czworo, którzy łącznie zdobyli aż 6 medali. Jak zwykle bezkonkurencyjna okazała się Milena Pikiel oraz Antonina Włosek, która zdobyły po dwa złote medale w stylu grzbietowym i dowolnym. Kolejna nasza zawodniczka Oliwia Falat w stylu grzbietowym zdobyła srebrny medal i stanęła na podium tuż za swoją koleżanka z drużyny. W stylu dowolnym musiała ustąpić miejsca zawodniczce z ArtSwim Naprawa i ostatecznie zajęła III miejsce. Zakończyła więc zawody z medalem srebrnym oraz brązowym. Świetny występ zanotował też Franek Włosek, który w wyjazdowych zawodach brał udział drugi raz i tym razem zajął miejsce IV i V w swojej kategorii wiekowej.

Zawody odwiedził św. Mikołaj, który zostawił upominki wszystkim uczestnikom.

Czytany 1028 razy Ostatnio zmieniany piątek, 31 grudzień 2021 16:52