Medalowa niedziela w Skawinie Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)
|||| ||||

26 września 9 osobowa reprezentacja miechowskiej sekcji pływackiej brała udział w XII Pływackich Mistrzostwach Skawiny. Zawodnicy zdobyli łącznie 15 medali (7 złotych , 4 srebrne i 4 brązowe krążki), w tym srebrny i brązowy medal w wyścigach sztafetowych o Puchar Wicemarszałka Senatu Marka Pęka. Wszyscy Zawodnicy otrzymali pakiety startowe, medale oraz nagrody rzeczowe za wygrane wyścigi.

Cały skład wspólnie z rodzicami i trenerami wrócił zadowolony i jeszcze bardziej zmotywowany do ciężkiej pracy na treningach pływackich w Centrum Kultury i Sportu w Miechowie.
Należy zwrócić szczególną uwagę na najmłodszych podopiecznych sekcji, którzy debiutowali na tych zawodach pływackich, tj. ośmioletnia Nadia Bałazińska, która zdobyła srebrny medal w stylu dowolnym oraz okazała się bezkonkurencyjna w stylu grzbietowym, gdzie zdobyła pierwsze miejsce na podium. Udany start zanotował też jej rówieśnik z drużyny Franek Włosek, który wywalczył złoty medal w stylu dowolnym oraz brązowy medal w stylu grzbietowym.