Reklama

niedziela, 31 styczeń 2021 12:01

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Miechowie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
||| |||

29. finał WOŚP wciąż żyje!

Nietypowe czasy wymagają nietypowych rozwiązań. Tegoroczna zbiórka pieniędzy na szczytne cele przeniesie się do sieci. Miechowski CKiS specjalnie na tę okazję uruchomił „Naszą Wspólną eSkarbonkę” sztabu #4195 działającej przy Centrum. Spełniać ma ona zadania tradycyjnej puszki kwestarskiej.
Wchodząc na podany link: https://eskarbonka.wosp.org.pl/yvyjh4, można sobie wybrać wolontariusza i do jego wirtualnej skarbonki wpłacić dowolną kwotę lub (szybsza opcja) wybrać tych, którzy już mają założone puszki online i z pewnością uradują się z każdej wrzuconej do sieci złotówki. Oto ich lista:
Natalia Grzegórzko – https://eskarbonka.wosp.org.pl/dz9we9
Małgorzata Reszka – https://eskarbonka.wosp.org.pl/1pwgr8
Adam Kania – https://eskarbonka.wosp.org.pl/x4g11p
Julia Suchecka – https://eskarbonka.wosp.org.pl/yg3hx1
Julita Pazdro – https://eskarbonka.wosp.org.pl/k1t23a
Julia Turek – https://eskarbonka.wosp.org.pl/aat4q3

- Niestety czasy są takie, że nie możemy zorganizować żadnego koncertu – z żalem mówi nam Szefowa Sztabu WOŚP przy CKiS w Miechowie Marta Reszka. - Mamy w tym roku tylko  23-ech wolontariuszy. Proszę sobie wyobrazić, że nawet nie mogę zrobić wspólnej odprawy, tylko indywidualnie rozmawiać z wolontariuszami, zapoznać z regulaminem i objaśniać, jak będzie wyglądać rozliczanie w tym roku. Ogłosiliśmy na Facebooku zbiórkę gadżetów na licytację. Mamy przysłane przez Fundację podkoszulki (małe i duże), kalendarze, magnes, breloczek, które będziemy licytować online prawdopodobnie pod koniec tego tygodnia.
Dziś już wiemy, że zbiórka fantów przeznaczonych na licytację została wydłużona do 28 stycznia. Wszystkie zostaną udostępnione do zakupu w trybie sieciowym. Poza tym pozostaje „polowanie” na wolontariuszy z charakterystycznymi skarbonkami.
- Nasi wolontariusze z tradycyjnymi puszkami bez wątpienia będą widoczni na terenie Miechowa oraz Charsznicy (okolice rynku, stacji paliw czy sklepów otwartych w niedzielę)  – przekonuje Reszka. Nie przegapmy ich w ten szczególny dzień 31 stycznia 2021 roku.
Wchodząc na poniższy link, można sobie wybrać wolontariusza i do jego skarbonki wpłacić dowolną kwotę. Wpłatę będzie widać zarówno w eSkarbonce ogólnej sztabu #4195, jak i w eSkarbonce wybranego wolontariusza.
A zatem do dzieła!

#4195 Centrum Kultury i Sportu w Miechowie to Twoja eSkarbonka!
https://eskarbonka.wosp.org.pl/yvyjh4

 

Czytany 877 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 luty 2021 07:32