Wiosenne palmy na tle śniegu
Niedziela Palmowa, obchodzona w Kościele Katolickim na pamiątkę wjazdu Jezusa do Jerozolimy, w tym roku przebiegała w iście zimowej scenerii. Na tle śniegu, wiosenne palmy mieniły się wszystkimi barwami, ale wierni uczestniczący w procesjach zasłaniali się przed mroźnym wiatrem.
Piękne wielkanocne palmy przygotowały m.in. panie z KGW z Kąpiołek i Strzegowej. Były one ozdobą procesji przed mszą św. w kościele parafialnym p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego, którą poprowadził proboszcz, ks. Jacek Kawala.
